Sağlık Sektörü Projelerimiz

FLASTER KESME ROBOTU

Panset Flaster kesme cihazı özellikle sağlık sektöründe kullanılan flasterin personel iş yükünü tamamen ortadan kaldırması açısından çalışma performansına ciddi katkı sağlamaktadır.

Panset Flaster kesme cihazı ile nitelikli personelin niteliksiz iş yükünü ortadan kaldırarak iş verimliliğini artırmaya yönelik bir cihazdır.

Panset Flaster kesme cihazı ile personelin flasteri keserken harcamış olduğu zamanı personele kazandırarak mesai içerisinde daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Panset Flaster kesme cihazı istenilen ebat ölçü ve şekilde flasteri keserek israfı önlemede ve tasarruf sağlamada etkili olmuştur. Bir kutu flasteri yaklaşık bir dakika da keserek iş yükünü ortadan kaldırmaktadır.

Panset Flaster kesme cihazı yerli ve milli imkanlarla üretilmiş bir teknoloji ürünüdür.

ALKOL & PAMUK OTOMASYON CİHAZI

Panset Alkol&Pamuk otomasyon cihazı ile Sağlık kurumlarında uygulanan kan alma, enjeksiyon yapma, damar yolu açma, pansuman gibi invazif işlemler esnasında sarf malzemelerin el yordamı göz kararı ile ölçüsüz kullanılması sonucu meydana gelen israfın engellenmesi , tasarruf sağlanması , kontaminasyon(bulaş) riskinin önlenmesi ve kullanım sonucu ortaya çıkan tıbbi atık miktarlarının azaltılması gibi işlemleri, panset markası altında üretimini yaptığımız alkol pamuk otomasyon cihazı ile sağlayarak modern sağlık hizmetlerine katkı sunmaktayız.

Akademik çalışmalar neticesinde, panset alkol pamuk otomasyon cihazımızın söz konusu uygulamalarda konvensiyonel metotlara oranla, ana tüketim malzemelerinden olan Pamuktan %72 ve Alkolden %73 tasarruf sağladığı tespit edilmiş ve belgelenmiştir. Panset Alkol Pamuk otomasyon cihazının yapmış olduğu bu tasarruf kurum ve kuruluşların bütçelerine direkt olarak pozitif katkı ile dönmektedir. Tıbbı atik yönünden ele alındığı zaman, sağlık kurumları için zorlaşan tıbbı atıkların depolanması, nakliyesi ve bertaraf ücretlerini de aynı oranlarda azaltmaktadır.

Panset Alkol&Pamuk cihazı ile bütçe verimliliğinin yanı sıra kullanılan sarf malzeme miktarını bir fiil takip edebilmekte ve bu sayede envanter kontrolüne katkı sağlamakta, panset aynı zamanda söz konusu stok takibi, sarf malzeme kullanımını azami miktarda tutarak kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

Panset Alkol&Pamuk cihazımız firmamız tarafından steril ortamlara uygun şekilde tasarlanmış olup tamamen yerli ve milli imkanlarla üretilmiştir. Paslanmaz çelik kullanılan cihazımız dokunmatik ekrana sahip olması ile kolay kullanım sağlamaktadır.

Panset Alkol&Pamuk cihazı ile sıfır atık projesi kapsamında kurumlarda oluşacak Alkol ve Pamuk atığının 3/1 oranında azaltılmasına katkı sağlanmaktadır.

Panset Alkol&Pamuk cihazı ile para, zaman ve iş gücü israfının engellenmesine direk etki edebilmekte ve aynı zamanda ithalatın azaltılması ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Panset Alkol&Pamuk cihazı tedavi esnasında hemoliz ve pamuk alerjisi riskini ciddi oranda engellemektedir.

Panset Alkol&Pamuk cihazımız kurumlar ile kolayca iletişime geçebilecek ve tüm sistemlere entegre olabilecek bir yazılım ile tasarlanmıştır.

Panset Alkol&Pamuk cihazımız modern sağlık hizmeti sunması ile kalitenin yükseltilmesine direk katkı sağlamaktadır.

Panset inomental mühendislik tarafından geliştirilen yerli ve milli bir patentli üründür

FORMA TAKİP DOLABI

Ameliyathane forma takip sistemi , hastanelerde kullanılan önlüklerin personellere zimmetlenmesi yoluyla kayıpların önüne gecilmesini saglayan yazılım destekli mekanik dagitim dolabidir. 

Ameliyathane Forma Takip sistemi hastanelerde ameliyathane personeli tarafından kullanılan önlüklerin dagitimi – yıkama icin geri verilmesi döngüsünde kontrolün sağlanamaması sebebiyle meydana gelen kaybolmaları önlemek ve sistemin takibini saglamak adina personelin hangi formayı ne zaman aldigi , geri verip vermediği ve kullanım detaylarını zimmetleme yoluyla gerçekleştiren bir otomasyon sistemidir

Ameliyathane Forma Takip sisteminin modüler yapisi kullanıcıya her defasında tek ürün sunan dağıtımı ile farklı bedenlerin bulunduğu katlari 200 formaya kadar kapasite sunabilmektedir . Formalarin uzerine dikilmiş RFID etiketler , dolapların icinde bulunan antenler yardımıyla okunarak hem dagitim hem de kirli dolabında gerekli takip islemlerini hastane sistemiyle entegre sekilde yapabilmektedir

Ameliyathane Forma Takip sistemi yazilimi ve tasarımı ile firmamız mühendisleri tarafından geliştirilmiş yerli ve milli bir teknoloji ürünüdür.

X7 AMELİYATHANE SARF MALZEME SAYIM ROBOTU
GÜVENLİ ENJEKTÖR